English Camp 2015

Co je to English Camp ?

Každoročně už několik let pořádáme English Camp a ani letos to není výjimkou. English Camp je letní akce pro mladé lidi od 15 do 25 let, součástí které je výuka angličtiny rodilými mluvčími z Kalifornie. Díky přítomnosti amerického týmu je však angličtina přítomná po celý týden 24 hodin denně. Dále jsou na programu i večerní programy, skrze které bychom se rádi bavili o naší křesťanské víře. Ovšem nemusíte se bát nějaké nalévárny, nikdo nebude nikoho k ničemu přesvědčovat. A rozhodně s námi nemusíte souhlasit! Chceme však mít prostor pro věcnou diskusi, která může být přínosem jak pro Vám tak ale i pro nás. Mimo to nás čekají sporty, hry, muzika a spousta jiné srandy.

Nejste z Chebu a nejbližšího okolí? Mrkněte na www.englishcampy.cz a podívejte se, jestli i Vaše město nemá vlastní, popřípadě nemáte nějaký poblíž. Campů je spousta po celé republice a je snazší udržovat přátelství a vídat kamarády z Campu z Vašeho města. Může se stát, že při velkém zájmu dostanou přednost místní. Děkujeme za pochopení. :)

 

Kdy?

Termín letošního English Campu bude 4. 7. – 11. 7. 2015

 

Kde?

Místo letošního Campu bude rekreační středisko Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou.

 

Kolik to bude stát?

Cena letošního English Campu je 2900,-  Číslo účtu je 102 902 910/8030. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

Zaměstnavatelé také často nabízejí finanční podporu na tábory dětí  zaměstnanců, je tedy dobré se zeptat zaměstnavatelů, za takovou možnost nabízejí!

Pořadatelé

Organizátory campu jsou mladí lidé z Chebu ze sboru (kostela) BJB (tj. Bratrské jednoty baptistů) ve spolupráci s americkým sborem Grace Baptist Church Santa Clarita, CA (USA) – více na www.gracebaptist.org. Organizátorům je mezi 18 – 30 lety a s pořádáním campů máme už několikaleté zkušenosti.

 

Pravidla English Campu

Na campu je přísně zakázáno držení a konzumace alkoholu a jiných drog, což platí bez výjimky i pro účastníky starší 18ti let včetně organizátorů. Organizátoři si dále vyhrazují právo zveřejnit i další pravidla, jejichž porušení může vést v krajních případech až k okamžitému vyloučení účastníka z campu bez nároku na finanční náhradu. To se nám ale doposud nestalo a doufáme, že to tak zůstane i do budoucna. Veškerá pravidla budou samozřejmě jasně stanovena první den campu.

 

Přihlašování

Pokud Vás English Camp zaujal, přihlašte se hned zde: PŘIHLÁŠKA.

 

Kontakty a dotazy

Jestli máte jakékoliv dotazy ohledně campu, programu nebo jiné, můžete volat v denních hodinách Michalovi: 604 603 567 nebo Lubinovi: 776 199 402 a my Vám rádi odpovíme.

 

Těšíme se na Vás!

 

Camp team

Reaguj.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s